Dezynfekcja i odgrzybianie klimatyzacji Lublin

Cennik

Dezynfekcja klimatyzacji - Darstan

SKUTECZNA DEZYNFEKCJA I ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI ORAZ SYSTEMÓW WENTYLACYJNYCH

Formuła preparatu oparta jest na opatentowanym rozwiązaniu. Sam preparat różni się zasadniczo od typowych produktów obecnych na rynku. Oferuje nową jakość. Jego przewagą oraz innowacyjnością jest wy-korzystanie synergii działania skutecznych substancji biobójczych z dłu-goterminowym działaniem aktywnych form srebra. Dzięki temu produkt ma szerokie spektrum działania (bakterie, grzyby oraz wirusy) i nie wymaga wielogodzinnego wietrzenia po jego zastosowaniu (krótszy okres karen-cji). CLIMA-TE DECONT działa wielokierunkowo - nie tylko zabija istniejące mikroorganizmy ale i zapobiega ich rozwojowi. Jest to spowodowane za-stosowaniem opatentowanego kompleksu polimerowo-srebrowego, któ-ry pozwala na wytworzenie aktywnej mikro powłoki stanowiącej barierę ochronną przed drobnoustrojami i ich formami przetrwalnikowymi.

Powierzchnia chroniona przez ten kompleks jest cały czas aktywna wobec patogenów. Zastosowanie tego kompleksu pozwala wydłużyć czas pomiędzy ko-lejnymi dezynfekcjami instalacji. Ma to bezpośredni wpływ na rachu-nek ekonomiczny związany z użytkowaniem sprzętu i wyraźnie zmniej-sza możliwość narażenia użytkowników na mikroorganizmy bytującew systemach klimatyzacyjnych. Oprócz aspektów zdrowotnych, chroni ele-menty konstrukcyjne urządzeń przed korozją biologiczną spowodowaną negatywnym wpływem enzymów pochodzących od patogenów.

Telefon +48 725 725 777

Wirusobójczy - m.in. wobec: Polio typ 1, Adenotyp 5, Mysi norowirus

Grzybobójczy - m.in. wobec: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis

Bakteriobójczy - m.in. wobec: Legionella pneumophila, Staphylococcus aureus,Escherichia coli, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa

Klimatyzacja odgrzybianie Lublin
Klimatyzacja zestaw do dezynfekcji
wulkanizacja darstan
Kontakt
  • +48 725 725 777
  • tel. +48 603 079 759
    tel. +48 506 023 876

  • mobilnylublin@o2.pl
  • pwdarstan@interia.pl

Warsztat i magazyn

ul.Sowińskiego 28 / od Glinianej
20-613 Lublin

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 08:00-18:00
Sobota 08:00-13:00

2019 Darstan wulkanizacja. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie Norten.pl